HABERLER

ReyStore Warehouse Management System, Deponuzun Tüm Süreçlerini Yönetmedeki En Büyük Yardımcınız. ReyStore In House Reysaş Lojistik Tarafından Kendi Depo Süreçlerinde Kullanmak Üzere Yazılmıştır.

Our Blog post image goes here

Şirketimiz tarafından 06.03.2013 tarihli özel durum açıklaması ile kamuoyuna duyurmuş olduğumuz, portföyümüzde yer alan İzmir Torbalı'daki deponun çatısında kurulmuş olan GES (Güneş Panelleri İle Elektrik Üretim) Tesisi'nin açılışı, 4 Mayıs 2014 Pazar günü T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn.Taner Yıldız tarafından yapılmıştır. Çatı üzerinde kurulacak 600 kWp'lik yeni II.Ünite'nin antlaşmaları Alman Solar-Fabrik AG ile yapılmıştır. Yeşil Lojistik kapsamında değerlendirilecek bu projede, tesisin toplam kurulu gücünün Temmuz 2014'te 850 kW

Yüzde 38.5'lik hissesini halka arz etmeyi planlayan Reysaş GYO, özellikle depolama alanında 2011'e kadar 30 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, portföylerindeki arsalar üzerinde çeşitli projeler geliştireceklerini ve 2011 sonuna kadar yaklaşık 30 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını açıkladı. Reysaş GYO'nun halka arzına ilişkin düzenlenen basın toplantısında konuşan Döven, "İstanbul'dan sonra Ankara ve İzmir'de de yatırımlarımızı artırmayı hedefliyoruz"