HABERLER

Our Blog post image goes here

Lojistik, taşımacılık alanında cesur girişimleri ile dikkati çeken Reysaş, özellikle yeni ve devam eden depo yatırımları ile sektörün geleceğine güvendiğini gösteriyor. Bu yılın sonunda 1 milyon metrekare depolama alanına sahip olmayı hedefleyen Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven soruları yanıtlamıştır.

Our Blog post image goes here

Depoculuk ve sanayi tipi gayrimenkul alanında değerli yatırımlarda bulunan Reysas GYO'nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, benimsedikleri sektörel strateji ve yatırım planları hakkında bilgi vermiştir.

Our Blog post image goes here

Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Reysaş'ın yaptığı yatırımlarla kısa sürede 850 bin m2'nin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaştığını, 2018 yılı hedeflerinin kapalı alanda 1 milyon 200 bin m2'ye ulaşmak olduğunu söyledi.

Our Blog post image goes here

Reysaş Lojistik 1990 yılında araç taşımacılığı ile başladığı lojistik sektöründe kısa zamanda büyümeyi başardı. 2008 yılında şirketin bir iştiraki olarak kurulan Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile de depo ve diğer alanlarda önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam ediyor ...

Our Blog post image goes here

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Egemen Döven; ‘Çok niş bir sektörde hizmet veriyoruz. Bizden başka sadece sanayi tipi gayrimenkule yönelmiş ve bu işi profesyonelce yapan başka bir firma yok. Türkiye’deki GYO’larda bunu yapmıyor. Halka açık olmayan firma derseniz oda yok. Finansal olarak da çok güçlü bir şirketiz. Biz sanayi tipi gayrimenkulde Türkiye’de en büyüğüz’’ dedi. Egemen Bey, kısaca sizi tanıyabilir miyiz? 1985 Ankara doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. İlk, orta ve liseyi Ankara’da okudum. 2000 yılında lisedeyken İstanbu

Our Blog post image goes here

Reysaş olarak en önemli rekabet aracımız; merkezi lokasyonlarda yer alan özmal depolarımızın ihtiyaca cevap verecek ölçekte büyüklük ve fiyat avantajına sahip olmasıdır. Bu nedenle hem fiyat avantajı hem de depo kalitesinde lider konumdayız. Satış sonrası hizmetlerimiz de sektörde fark yaratmaktadır. Lojistik kampüsü haline gelen depolarımızda inşaat mühendisleri, elektrikçiler, yangın uzmanları, iş güvenliği uzmanları tam zamanlı olarak istihdam edilmekte ve olası müşteri talep ve şikayetlerine en kısa süre içerisinde yanıt verebilmektedir.

Firma veya Kişisel Bilgiler