HABERLER

Our Blog post image goes here
Our Blog post image goes here

Reysas GYO, 900 bin metrekarenin üzerinde A+ kapalı depolama kapasitesine ulaştı ve 2018 hedefini 1 milyon 200 bin metrekare olarak belirledi.

Our Blog post image goes here

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, karbon salınımını azaltan güneş enerjisi yatırımlarını çok önemsediklerini belirtiyor ve "Depo çatısında güneş panelleriyle elektrik üretimi yapan Türkiye'de çatı üzerinde kurulmuş ilk ve tek en büyük GES tesisini hizmete aldık. 2017 ve sonrasında güneş enerjisi yatırımlarımız devam edecek" diyor.

Our Blog post image goes here

Türkiye'nin önde gelen lojistik şirketlerinden Reysaş, yeni depo inşaatına başladı. İstanbul Orhanlı'da, kapalı alanda 101 bin m2 depo yatırımı yapan şirketin 2018 hedefi ise 1.2 milyon m2 depolama alanına ulaşmak.

Our Blog post image goes here

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, 2023 yılında bugünkü ciro ve büyüklüklerini minimum yüzde 50 artırmayı planladıklarını söylüyor. Türkiye ekonomisi geliştikçe ve buna bağlı olarak ticaret hacmi arttıkça Reysaş'a daha çok iş düşeceğinin de altını çizen Döven, "İçinde bulunduğumuz süreçte Türk demokrasisine ve iradesine sahip çıkan Türk milletine bu yolda yaptığı yatırımlarla istihdam yaratan şirketimiz, 2023 hedeflerine ulaşma yolunda çalışmaya devam edecek" diye konuştu.

Our Blog post image goes here

Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede 800 bin metrekarenin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaşan Reysaş Lojistik, sadece son 1 yılda 8 depo inşaatını tamamlayarak hizmete açtı. Şirket, 2017 yılına kadar toplamda 1 milyon metrekareye ulaşmayı hedefliyor.

Firma veya Kişisel Bilgiler