HABERLER

Our Blog post image goes here

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, 2023 yılında bugünkü ciro ve büyüklüklerini minimum yüzde 50 artırmayı planladıklarını söylüyor. Türkiye ekonomisi geliştikçe ve buna bağlı olarak ticaret hacmi arttıkça Reysaş'a daha çok iş düşeceğinin de altını çizen Döven, "İçinde bulunduğumuz süreçte Türk demokrasisine ve iradesine sahip çıkan Türk milletine bu yolda yaptığı yatırımlarla istihdam yaratan şirketimiz, 2023 hedeflerine ulaşma yolunda çalışmaya devam edecek" diye konuştu.

Our Blog post image goes here

Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede 800 bin metrekarenin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaşan Reysaş Lojistik, sadece son 1 yılda 8 depo inşaatını tamamlayarak hizmete açtı. Şirket, 2017 yılına kadar toplamda 1 milyon metrekareye ulaşmayı hedefliyor.

Our Blog post image goes here

Lojistik, taşımacılık alanında cesur girişimleri ile dikkati çeken Reysaş, özellikle yeni ve devam eden depo yatırımları ile sektörün geleceğine güvendiğini gösteriyor. Bu yılın sonunda 1 milyon metrekare depolama alanına sahip olmayı hedefleyen Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven soruları yanıtlamıştır.

Our Blog post image goes here

Depoculuk ve sanayi tipi gayrimenkul alanında değerli yatırımlarda bulunan Reysas GYO'nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, benimsedikleri sektörel strateji ve yatırım planları hakkında bilgi vermiştir.

Our Blog post image goes here

Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Reysaş'ın yaptığı yatırımlarla kısa sürede 850 bin m2'nin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaştığını, 2018 yılı hedeflerinin kapalı alanda 1 milyon 200 bin m2'ye ulaşmak olduğunu söyledi.

Our Blog post image goes here

Reysaş Lojistik 1990 yılında araç taşımacılığı ile başladığı lojistik sektöründe kısa zamanda büyümeyi başardı. 2008 yılında şirketin bir iştiraki olarak kurulan Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile de depo ve diğer alanlarda önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam ediyor ...