• http://reysasgyo.com.tr/uploads/Türkiye'nin Depocusu

  Türkiye'nin Depocusu

  Türkiye'nin Birçok İlinde A+ Depolarımızla Depoculuk Sektörünün Lideriyiz

 • http://reysasgyo.com.tr/uploads/Doğayı ve Yeşili Seviyoruz

  Doğayı ve Yeşili Seviyoruz

  Karbon Ayak İzimizi Küçültmek İçin Tüm Depolarımızın Çatılarını GES ile Kapladık...

 • http://reysasgyo.com.tr/uploads/HEDEF 1.200.000 Metrekare...

  HEDEF 1.200.000 Metrekare...

  2018 Yılı Hedefimiz 1.200.000 Metrekare Kapalı Depo Alanı

TÜRKİYE'NİN DEPO BİNASI ÜRETİCİSİ VE KİRALAYICISI

REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.


Reysaş GYO, 246.000.001 TL sermayesi ile Türkiye’nin depoculuk alanında uzmanlaşmış ilk ve tek Gayrimenkul Yatırım Ortaklığıdır.


Reysaş GYO olarak hedefimiz, tamamı A Sınıfı Depolarımızı yenilikçi çözüm anlayışımız ile birleştirerek, ortaklarımız için uzun dönemli ve istikrarlı gelir yaratmaktır. Reysas GYO, bulunduğu sektöre dinamizm, profesyonellik ve vizyon sunmaya devam edecektir.

Şirketimiz depoculuk alanında gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak, geliştirmek ve bu yerleri uzun vadeli kiralamak üzere kurulmuş bir portföy yönetim şirketidir.  Tamamı dünya standartlarında geliştirilimiş depolarıyla Reysaş GYO, Türkiye'nin ilk ve tek depo geliştirmeye odaklanmış gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Bu pozisyonu ile ülkemiz gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getirerek farklılık kazandıran Reysaş GYO’nun öncelikli hedefi, hissedarlarımız için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır. 

Yapmış olduğu depo yatırımlarını birçok farklı dünya markasına kiralamış olan Reysaş GYO, bu depolarından sürekli kira getirisi sağlamaktadır. Bu devamlı kira getirileri ile de Reysaş GYO, zaten portföyünde bulunan arsalarına yeni depola yatırımlarını geliştirerek depolama kapasitesini sürekli olarak arttıracak ve ortaklarına da en üst düzeyde getiri sağlayacaktır. İçinde bulunduğu sektörün henüz yeni gelişmekte olmasını bir fırsata çevirmiş olan Reysaş GYO, önününde bulunun yüksek potansiyeli de değerlendirerek, Türkiye’nin lider depo geliştiricisi olma ünvanını da koruyacaktır.

HABERLER

ciroyu-yuzde-50-artirmayi-planliyoruz

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, 2023 yılında bugünkü ciro ve büyüklüklerini minimum yüzde 50 artırmayı planladıklarını söylüyor. Türkiye ekonomisi geliştikçe ve buna bağlı olarak ticaret hacmi arttıkça Reysaş'a daha çok iş düşeceğinin de altını çizen Döven, "İçinde bulunduğumuz süreçte Türk demokrasisine ve iradesine sahip çıkan Türk milletine bu yolda yaptığı yatırımlarla istihdam yaratan şirketimiz, 2023 hedeflerine ulaşma yolunda çalışmaya devam edecek" diye konuştu.

reysastan-orhanliya-100-bin-metrekarelik-depo

Türkiye'nin önde gelen lojistik şirketlerinden Reysaş, yeni depo inşaatına başladı. İstanbul Orhanlı'da, kapalı alanda 101 bin m2 depo yatırımı yapan şirketin 2018 hedefi ise 1.2 milyon m2 depolama alanına ulaşmak.

reysas-1-milyon-metrekare-hedefine-adim-adim-yaklasiyor

Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede 800 bin metrekarenin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaşan Reysaş Lojistik, sadece son 1 yılda 8 depo inşaatını tamamlayarak hizmete açtı. Şirket, 2017 yılına kadar toplamda 1 milyon metrekareye ulaşmayı hedefliyor.

reysas-yeni-yatirimlariyla-sektore-inancini-tazeliyor

Lojistik, taşımacılık alanında cesur girişimleri ile dikkati çeken Reysaş, özellikle yeni ve devam eden depo yatırımları ile sektörün geleceğine güvendiğini gösteriyor. Bu yılın sonunda 1 milyon metrekare depolama alanına sahip olmayı hedefleyen Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven soruları yanıtlamıştır.

2018-depolama-hedefi-1200000-m2

Depoculuk ve sanayi tipi gayrimenkul alanında değerli yatırımlarda bulunan Reysas GYO'nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, benimsedikleri sektörel strateji ve yatırım planları hakkında bilgi vermiştir.

reysasin-depolama-alani-1-milyon-m2ye-yaklasti

Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Reysaş'ın yaptığı yatırımlarla kısa sürede 850 bin m2'nin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaştığını, 2018 yılı hedeflerinin kapalı alanda 1 milyon 200 bin m2'ye ulaşmak olduğunu söyledi.